Gabinet ponownie otwary!

Nasz gabinet jest już otwary! Zapraszamy na rehabilitacje. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi zapisu i zasad bezpieczeństwa.

Zapisy i bezpieczeństwo

O nas

O nas


„Gdy jest się w moim wieku to jest tak jak z samochodem. Najpierw łapiesz gumę, ale to można łatwo naprawić. Potem wysiada reflektor – i to też da się naprawić. Ale pewnego dnia przyjeżdżasz do warsztatu i mechanik ci mówi: Bardzo mi przykro, ale takich części już nie produkują.”
– Audrey Hepburn

 

 

„ACTIO” Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji w Bydgoszczy powstało w 2008r. Jest to miejsce, w którym skupiamy się na leczeniu przyczyn, a nie objawów.
Tym co nas wyróżnia to pasja do fizjoterapii oraz umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z pacjentem, która według nas jest niezbędnym czynnikiem skutecznej terapii.

 

 

Szkolenia dla fizjoterapiuetów
Rehabilitacja Bydgoszcz

W „ACTIO” naszą pracę opieramy na technikach terapii manualnej, która według nas jest najbardziej efektywną metodą rehabilitacji i która pozytywnie wpływa na poprawę ruchomości w stawach oraz na zmniejszenie lub całkowite zniwelowanie wszelkich dolegliwości bólowych pochodzących z narządu ruchu.

Bardzo ważnym aspektem naszego podejścia klinicznego jest również tzw. fizjoprofilaktyka, rozumiana jako zapobieganie nawrotom problemów. Dlatego też podczas pracy podejmujemy z Pacjentami tematy ergonomii pracy, sportu, odpoczynku, radzenia sobie ze stresem i sposobie odżywiania, które mają niezwykle ważny wpływ na system mięśniowo- powięziowy.

Naszą misją jest to, by:

  • w naszym Centrum panowała przyjazna atmosfera;
  • każdy pacjent był traktowany indywidualnie;
  • szanować czas naszych Pacjentów, umawiając Ich na konkretną godzinę, dzięki czemu unikają niepotrzebnego oczekiwania w kolejce;
  • pracować na nowoczesnej aparaturze;
  • inwestować we własny rozwój aktywnie uczestnicząc w specjalistycznych kursach podyplomowych.
8 lat doświadczenia

16 lat

doświadczenia
> 300 zrealizowanych kursów

> 100

zorganizowanych kursów
> 10 000 zrehabilitowanych pacjentów

> 10 000

zrehabilitowanych pacjentów